Bursa Şehir Merkezine 25 dk.
Yenişehir Havalimanına 45 dk.
Sabiha Gökçen Havalimanına 90 dk.
Esenboğa Havalimanına 460 km.

Türkiye’nin 50 yıldır en popüler kayak merkezi olan 17 km lik pist uzunluğu ve 14 telesiyeje sahip beyaz cennet Uludağ’ın 1.gelişim bölgesinin,en yüksek rakımlı noktasında, çam ormanları içerisinde,dağ oteli mimarisiyle 2020-2021 sezonunun en yeni kış oteli olarak hizmet vermektedir.
Kar birikimi avantajıyla sezonun ilk açılan ve en son kapanan 3 farklı pistin ortasında kalan konumu ile 4 telesiyejin ortasında yer alan tesis 1. ve 2.bölgedeki tüm pistlere geçiş noktasında bulunmaktadır.
Kayak odasından kayarak ulaşacağınız (Yaya olarak veya araç kullanmadan, direkt) telesiyej ile ister Cennet kaya veya Osman Yüce pisti üzerinden 1.bölgeye,ister Kuşaklıkaya pisti üzerinden 2.bölge pistlerine geçerek kayak zevkini doyasıya yaşayabilirsiniz.
Kişiye Özel Check-In/Check-Out Hizmeti(CRM Ekibi tarafından, Giriş esnasında Sıcak Havlu + hijyen seti ve Közlenmiş Kestane İkramı)-(Çıkış esnasında araçta Sıcak Kahve ve ikramı)

 • Açık Otopark
 • Asansör
 • Çamaşırhane (Ücretli)
 • Doktor (Ücretli)
 • Fax (Ücretli)
 • Fotoğrafçı (Ücretli)
 • Shuttle Servis (Ücretli)
 • Telefon (Ücretli)
 • Toplantı Salonu
 • Wi - Fi

Classical Room:
18 m2 genişliğindedir.1,2 ve 3. katta bulunmaktadır.Odalarda çift kişilik tek yatak ve açılıp kapanabilir tek kişilik sofabed yatak bulunmaktadır.

Romantic Deluxe Room:
18 m2 genişliğindedir.3. katta bulunmaktadır.Odalarda çift kişilik tel yatak ve açılıp kapanabilir tek kişilik sofabed yatak bulunmaktadır.

Deluxe Room:
23 m2 genişliğindedir.1. ve 2. katta bulunmaktadır.Odalarda çift kişilik tek yatak veya tek kişilik iki ayrı yatak ve açılıp kapanabilir tek kişilik sofabed yatak yer almaktadır.Sofabed yerine isteğe bağlı bebek park yatağıda konulabilir.

Deluxe Suite:
40 m2 genişliğindedir.Bağlantılı ara kapılı 2 ayrı odadan oluşmaktadır.3. katta bulunmaktadır.1. odada çift kişilik tek yatak+isteğe bağlı bazalı tek kişilik yatak veya tek kişilik sofabed(yerine bebek park yatağıda konulabilir) bulunmaktadır.2.odada çift kişilik tek yatak yer almaktadır.Bağlantılı odaların her birinde banyo ve Wc bulunmaktadır.

Luxury Suite/Şömineli Oda:
32 m2 genişliğindedir.2. katta bulunmaktadır.Odalarda çift kişilik tek yatak ve açılıp kapanabilir sofabed yatak bulunmaktadır.İsteğe bağlı olarak sofabed yerine bebek park yatağıda konulabilir.
Oda içerisinde yer alan şömine, giyotinli cam koruma özelliğine sahip olup, çocuklu ve bebekli misafirlerin güvenliği düşünülerek dizayn edilmiştir.
Misafirlerimizin tesise giriş saatine veya Check-in işlemi akabinde ‘’Şömine’’ hazır hale getirilmektedir.

Luxury Suite/Şömine+Jakuzili Oda:
35-40 m2 genişliğindedir.1,2 ve 3. katta bulunmaktadır.Odalarda çift kişilik tek yatak ve açılıp kapanabilir tek kişilik sofabed bulunmaktadır.İsteğe bağlı olarak sofabed yerine bebek park yatağıda konulabilir.
Oda içerisinde yer alan şömine, giyotinli cam koruma özelliğine sahip olup, çocuklu ve bebekli misafirlerin güvenliği düşünülerek dizayn edilmiştir.
Misafirlerimizin tesise giriş saatine veya Check-in işlemi akabinde ‘’Şömine’’ hazır hale getirilmektedir.

Presidential Suite/Şömine+Jakuzili Oda:
72 m2 genişliğindedir.Bağlantılı ara kapılı 2 ayrı odadan oluşmakta ve 2.katta bulunmaktadır.1. odada çift kişilik tek yatal+sofabed (tek kişilik açılıp kapanabilir özellikte) 2.Odada tek kişilik iki ayrı yatak+İsteğe bağlı tek kişilik bazalı ek yatak veya bebek park yatağı konulabilir. Bağlantılı odaların her birinde banyo+Wc bulunmaktadır.
Şömine+Jakuzi mevcut oda’Parke Zemin’-Bağlantılı oda ise’Halı Zemine’sahiptir
Oda içerisinde yer alan şömine, giyotinli cam koruma özelliğine sahip olup, çocuklu ve bebekli misafirlerin güvenliği düşünülerek dizayn edilmiştir.
Misafirlerimizin tesise giriş saatine veya Check-in işlemi akabinde ‘’Şömine’’ hazır hale getirilmektedir.

Odalardaki minibarlar her gün ücretsiz olarak COVID-19 Tedbirleri gereği sadece Su ile yenilenmekte olup, çay-kahve seti (her gün yenilecektir.) ücretsiz olarak yer almaktadır.24 Saat hizmet veren oda servisimizden ücretli olarak yiyecek ve içecek çeşitlerini temin edebilirsiniz.
Tüm odalarda ücretsiz ve sınırsız Netflix imkanı bulunmaktadır.

 • Saç Kurutma Makinesi
 • LCD TV
 • Halı Zemin
 • Duş
 • Wc
 • Bornoz / Terlik
 • Minibar
 • Oda Servisi (ücretli)
 • Telefon (ücretli)
 • Elektronik Anahtar Sistemi
 • Kablosuz İnternet
 • Çay Kahve Seti
 • Su Isıtıcı
 • Kasa
 • Banyo

Alkolsüz Her Şey Dahil Konsept Özellikleri:
04.30-05.30 Sneak/Kuşluk Menüsü (Sandviç,Çorba,Granola,Müsli,Yemiş,Meyveli yoğurt)
07.00-08.30 Kahvaltı(1.Grup)
09.00-10.30 Kahvaltı(2.Grup)
12.30-14.00 Öğle Yemeği(1.Grup)
14.30-16.00 Öğle Yemeği(2.Grup)
17.00-18.00 Cafe Break/Beş Büfesi
19.00-20.30 Akşam Yemeği(1.Grup)
21.00-22.30 Akşam Yemeği(2.Grup)
23.30-00.30 Gece Çorbası/İkram Büfesi
10.00-00.00 Lobi-Kar Bar ‘’Türk Kahvesi-Çay-Su-Sade Soda’’ çeşitleri ücretsiz servis edilmektedir.

Tesiste; kuşluk menüsü, açık büfe sabah kahvaltısı,geç kahvaltı,açık büfe öğle yemeği,beş büfesi,açık büfe akşam yemeği ve gece çorbası ikramı sunulmaktadır.
Sabah,öğle ve akşam yemeklerinde,tesis tarafından belirlenmiş markalı ürünler,limitsiz olarak yerli alkolsüz içecek konseptiyle kapalı kutu(meyve suyu çeşitleri açık olarak servis edilmektedir.)olarak ücretsiz servis edilmektedir.
Cafe Break/Beş Büfesi ve Gece Çorbası büfesinde verilecek gıda ürünleri dışında sadece‘’Türk Kahvesi-Çay-Su 2 Sade Soda’’çeşitleri ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Öğle yemeği ve akşam yemeklerinde Çocuk Büfesi yer almaktadır.
18.12.2020-31.03.2021 tarihleri arası haftanın belli günleri Lobi-Şömine Başında canlı müzik mevcuttur.
Tesis Alkolsüz Herşey Dahil konseptiyle hizmet vermektedir.Tesis içerisinde alkol satışı yapılmamaktadır.Alkol kullanmak isteyen misafirler ortak alanlar dışında kendilerinin temin etmesi durumunda odalarında alkol kullanımı yapabilirler.(F&B ekibi bardak servisini odalarında sağlayacaktır.)
Gıda ürünlerine karşı özel rahatsızlığı(vegan,vejeteryan,glutensiz,diyabet v.b) olan misafirler giriş gününden 24 saat öncesinde CRM(Misafir İlişkileri Departmanı) ekibine bilgi vermeleri halinde taleplerine bağlı olarak özel gıda ürünleri ücretsiz olarak sunulabilmektedir.
Kahvaltı ve öğün yemekleri misafir yoğunluğunun az olduğu dönemlerde zengin içeriğe sahip set menü şeklinde sunulmaktadır.
Bebekli misafirlerimizin Crm ekibine teslim ettikleri gıda ürünlerinin sterilize edilmesi ve misafirin talep ettiği saat ve derecede servis edilmesi için gerekli hazırlık yapılarak odalarına ücretsiz servis edilmektedir.
Pandemi sebebiyle ana öğün yemekleri belirlenen saat aralığında misafirlerimizin sağlığı düşünülerek düzenlenmiştir. Tesise geçilecek rezervasyonlarda misafirlerin hangi öğün grubunda hizmet almak istediklerine yönelik gerekli notların rezervasyon notlar kısmına girilmesi gerekmektedir.
Tesisin IGLOO MOODY'S isimli kafesi özel bir işletmeye ait olup, burada alınacak hizmet herşey dahil konseptine dahil değildir.

Pist:
Karkay Telesiyej, Cennetkaya Teleski, Osman Yüce Pist Telesiyejlerinin ‘’0’’ noktasındayız.Lift çıkışları ekstra ücretli olup, tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahildir.
2020-2021 sezonunda başlayacak olan,aşağıda belirtilen tüm pistleri kapsayan sezonluk abonman kartı hizmeti dışında; günlük,4 saatlik yada tek kullanımlık biletleri online veya gişelerden satın alabilirsiniz.
Pistler; Karkay Telesiyej, Cennetkaya Teleski, Osman Yüce Pist Telesiyeji, Maden Telesiyej, Kırkgözler Teleski, Monte Baia Teleski, Karinna Teleski, My Mountain, Mandıra Teleski, Fahri Telesiyej, Belvü Teleski, Kuşaklıkaya Telesiyej, Baia Teleski, Beceren Teleski 1-2, Alkoçlar Teleski, Kartanesi Teleski, Beden Terbiyesi Telesiyej, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej ve Yazıcı Teleski dâhildir, Ayrıca;2020-2021 sezonunda başlayacak olan gece kayağı İtalyan pistinde gerçekleştirilecektir.
Tesis bünyesinde bulunan kayak okulundaki eğitmenler olimpiyat kayakçıları olup,profesyonel deneyimlerini gün içinde alacağınız derslerle sizlere aktaracaklardır.
Kayak dersi,kayak odası ve Snow Board dersi ücretlidir.
Kayak ekipmanları, her kullanım sonrası sterilizasyon uygulanmaktadır.
Kayak emanet hizmeti bulunmaktadır.
Shuttle Servis(Giriş gününden 24 Saat öncesinde CRM(Misafir İlişkileri Departmanından rezervasyon yaptırılması halinde.) ücretlidir.

 • Canlı Müzik
 • Kayak Ekipmanları(Ücretli)
 • Oyun Salonu (Ücretli)
 • Sinema

Tesisin en küçük misafirleri için tasarlanan Funky Club ve Play Station alanlarında zaman geçirebilirler.Ayrıca çocuklarınız ile ilgilenen oyun ablalarından,uyku hizmeti,beslenme gibi hizmetleri de alabilirsiniz.
Tesiste çocuk misafirlerimiz,aileleri ile birlikte keyifli zaman geçirebilecekleri,çocuk sineması,eğitici workshop etkinlikleri ve gündüz mini kulüp hizmetlerinden faydalanabilirler.Ayrıca giriş gününden 24 saat önce CRM(Misafir İlişkileri) departmanına bilgi vermeleri ve rezervasyon yaptırmaları halinde ücretli çocuk bakıcı hizmeti imkânı bulunmaktadır.
Çocuk Sinema Seansı(Çocuk Misafir sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.)

 • Oyun Alanı
 • Çocuk Bakıcısı (Ücretli)

Kış tatilinizin en huzurlu anlarını yaşayabileceğiniz Sauna,hamam,buhar odası,tuz odası,masaj,cilt ve vücut bakım hizmetlerini,alanında kalitesini uluslararası zincir kuruluşlarda ispat etmiş ‘’EFOR SPA’’ grubundan hizmet alabilirsiniz.
‘’Efor Spa’’ bölümünden ilk giriş gününüzde hizmet almanız durumunda % 20 size özel indirim fırsatını değerlendirebilirsiniz.
Spa Merkezi 10.00-22.00 saatleri arasında ücretsiz hizmet vermektedir.

 • Türk Hamamı
 • Sauna
 • Masaj (ücretli)
 • Buhar Odası
 • Cilt - Vücut Bakımı (Ücretli)
 • Tuz Odası (Ücretli)

Giriş ve rezervasyon işlemlerinde öncelik
Odaya taze çiçek
Meyve tabağı ve kırmızı şarap(Misafirlerimizin isteğine bağlı)
Çikolata ve pasta ikramı
SPA merkezinde ücretsiz ayak masajı ve balayı çiftlerine özel %20 indirim
Seçilen tarih ve saatte odaya özel balayı kahvaltısı ikramı(Konaklama süresince 1 kez.)
SPA merkezi ve Kayak odasında rezervasyon önceliği
Her akşam odanın uykuya hazır hale gelmesi(Turn down servisi)
Müsaitlik doğrultusunda geç çıkış için öncelik sağlanması
Çamaşırhane hizmetlerinden %20 indirimli yararlanma imkânı
Ücretli olan F&B hizmetlerinden %10 indirimli yararlanma imkânı
IGLO MOODY’S Cafe içerisinde ki hizmetlerden % 10 indirimli yararlanma imkânı
Tüm paketten faydalanabilmek için minimum 2 gece konaklama şartı bulunmaktadır.

ÖNEMLİ
Balayı çiftlerinin rezervasyonlarında kırmızı şarap talebinde bulunan misafirlerimizin rezervasyonlarına gerekli notların girilmesi gerekmektedir.

• Tesis odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.
• Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olup,2+2 veya 3+1 tipi konaklamalar Suite odalar haricindeki odalarda geçerli olmayıp,3 yetişkin konaklamalarında müsaitlik sadece Deluxe Oda’da izin verilmektedir. Deluxe Oda tiplerinde konaklamalarında 3.kişi için isteğe bağlı tek kişilik bazalı yatak veya sofabed koyulabilir.
• Bebekli misafirlerimizin talebine bağlı olarak tüm oda tiplerinde bebek park yatağı temin edilmektedir.
• Tesis içerisinde verilen Alkolsüz Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlayıp,konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur.Check Out işlemi sonrası misafirlerimiz Lobi-Kar Bar’dan ‘’Türk Kahvesi-Çay-Su-Sade Soda’’ çeşitlerine yönelik ücretsiz hizmet alabilirler.
• Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.
• Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
• Operasyon saatleri ve servislerinin değişikliği hakkı otel yönetiminde saklıdır.
• Kayak ayakkabısı ile otele giriş yasaktır.
• Kayak aktiviteleri, kar durumu ve hava şartlarına bağlı olarak sunulmaktadır.
• Tesiste konaklayan misafirlerin, dışarıdan misafirlerini ağırlaması durumunda günlük kullanım bedeli uygulanmaktadır.
• Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

ÖNEMLİ
• Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid_19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış yada kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulmayabilir.
• Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların covid_19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin covid_19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumların tesis veya Utatil.com ve Rezervasyonsitesi.com sorumlu değildir.
• Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan covid_19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Kampanya Adı Açıklama Kampanya Konaklama Aralığı